Браун: Норис е на ниво на Верстапен и Хамилтон

2 копии

На четири трки до крајот на Формула 1 шампионатот Макс Ферстапен има предност од 19 бода пред Луис Хамилтон. Битката која ја водат возачите на Ред Бул и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Активната блокада во Собрание е многу значајна за нас затоа што ги блокираме сите штетни политики кои власта сака да ги преземе и тука се закони и некои ...
сите 523 | | | веќе видена

Се чини дека сите чинители во општеството и граѓаните заборавија зошто почна штрајкот на наставниците. Штрајкот на наставниците почна затоа што тие бараа ...
сите 280 | | | веќе видена

Ердоган, исто така, рекол дека верува оти треба да се укине ембаргото за извоз на оружје воведено за Турција по нејзината инвазија на Сирија во 2019 година, ...
сите 850 | | | веќе видена

Имаше нешто недокажано во вчерашната забелешка на премиерот Кирил Петков, го коментира потпретседателката на Бугарија Илијана Јотова барањето на бугарскиот ...
сите 611 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Браун: Норис е на ниво на Верстапен и Хамилтон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: