Расте бројот на хоспитализирани пациенти со Ковид-19 во битолската болница

Битолското основно училиште „Коле Канински“ засега најсилно го почувствува третиот ковид бран. Според направениот еппидемиолошки увид на Центарот за јавно ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Ве молам. Билатералните прашања да се решаваат билатерално, без блокирање на напредокот на целата Европска унија. Да размислиме стратегиски и да сфатиме: ...
сите 624 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

На подрачјето на Центар полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција во координација со Секторот за меѓународна полициска соработка – Одделение ...
сите 461 | | | веќе видена

Бугарија го потврди својот став за европската перспектива на Република Македонија на денешниот редовен состанок на Советот за општи работи во Луксембург, ...
сите 487 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Расте бројот на хоспитализирани пациенти со Ковид-19 во битолската болница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: