Позитивниот тест не му падна тешко: Валентино Роси ужива во каранти со италијанската убавица

Еден од најдобрите натпреварувачи коишто некогаш се појавиле во Мото спортот, Валентино Роси, кој има седум во најсилната класа, минатата недела беше позитивен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не престануваат реакциите на последното интервју на премиерот Зоран Заев за бугарската агенција БГНЕС, во кое вели дека „бугарската војска не била фашистичка и ...
сите 170 | | | веќе видена

Денешната прес конференција е беден спин за да не се види расколот во СДСМ и фактот дека премиерот во заминување Заев, освен владината ја губи и партиската ...
сите 214 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета оценува дека фомирањето парламентарна анкетна комисија за извештајот на Дик Марти во врска со истрагата за злосторствата за ...
сите 78 | | | веќе видена

МВР соопшти дека е поднесена кривична пријава за двајца навивачи на Тиквеш поради напад на службено лице, се работи и на откривање на идентитетите и на други ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Позитивниот тест не му падна тешко: Валентино Роси ужива во каранти со италијанската убавица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: