Се соблече на плажа, па за 20 минути собра илјадници лајкови – Жените полудеа по Андрија во краток шорц на плажа

2 копии

Познатиот актер Андрија Милошевиќ на социјалните мрежи се пофали каде летува оваа година. Актерот кој го обожуваат сите жени на Балканот и пошироко реши да ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерот Андрија Милошевиќ во моментов летува со својата девојка на Аруба, но редовно се јавува на социјалните мрежи споделувајќи разни ситуации. Тој објави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 249 | | | веќе видена

Албанскиот претседател Илир Мета денеска испрати честитка до претседателот на Собранието на Република Македонија, Талат Џафери, по повод донесувањето на ...
сите 275 | | | веќе видена

Ќе ве освои при првиот залак. Состојки: 200гр. бело чоколадо 200гр. млечно чоколадо 400гр. кисела павлака (20% млечна маст) 2дл. слатка павлака 10гр. желатин ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се соблече на плажа, па за 20 минути собра илјадници лајкови – Жените полудеа по Андрија во краток шорц на плажа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: