Занети: Икарди и Занети се иднината на Интер

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара која е и негов агент во изјава за „Тики Така“ шоуто истакна дека сите негативности поврзани со нејзиниот сопруг ...
| | веќе видена | слични

Интер конечно стави крај на лошата серија со вчерашната победа на гостувањето кај Парма, а со освоените три бода на „Енио Тардини“, за момент може да здивне и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
2 копии

Односите во семејството на Мауро Икарди очигледно не се најдобри. Тој е “растргнат“ меѓу две жени и тоа токму тие кои би требало да му бидат најголема ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 249 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд трамп го потпиша законот за избегнување нова делумна блокада на државната администрација. Со Законот се обезбедени 333 ...
сите 121 | | | веќе видена

Премиерите на Република Северна Македонија и на Грција, Зоран Заев и Алкесис Ципрас, синоќа во Минхен ја добија наградата „Евалд фон Клајст“. Домаќин на ...
сите 139 | | | веќе видена

Грчкото собрание денес треба да гласа за протоколот за пристапување на Македонија во НАТО откако вчера доби зелено светло на Комитетот за надвореша политика и ...
сите 122 | | | веќе видена

Во моментов, во Градската општа болница „8-ми Септември“ хоспитализирани се 18 пациенти. Тројца од нив се наоѓаат во критична состојба, додека пак останатите ...
сите 204 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Занети: Икарди и Занети се иднината на Интер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: