WhatsApp воведува идентификација со отпечаток од прст за Android уредите

Инстаграм внесе новина во користењето на нивната мрежа: опција која им дава можност на корисниците да објавуваат во исто време на повеќе профили. Опцијата е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

WhatsApp воведува идентификација со отпечаток од прст за Android уредите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: