Вуелта: Валверде ја намали предноста на Јејтс (видео)

Шпанскиот дебитант Оскар Родригез направи изненадување на тешкото искачување Ла Кампенора за да ги остави зад себе Рафал Мајка и Дилан Тојнс и да триумфира на ...
| | веќе видена | слични

Италијанецот Алесандро де Марки го искористи искуството за да победи на најдолгата 11. етапа на Вуелта Еспања во Галиција, додека Французинот Тибо Пино го ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески (40) и неговата две години помлада сопруга Сања биле повеќе од една деценија во врска пред да се ...
сите 78 | | | веќе видена

Според сè уште непотврдена информација, поранешниот македонски премиер Никола Груевски веќе ја напуштил Унгарија, објави бугарската агенција „Фокус“ ...
сите 364 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вуелта: Валверде ја намали предноста на Јејтс (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: