Visa и dm ви подаруваат ваучер во износ од 500 мкд!

4 копии

Останато

За жал го имаме тоа несреќно решение од членот 110 во законот за Јавно обвинителство, посочи јавната обвинителка Вилма Русковска вечерва на Алфа ТВ.- Член 4 е ...
сите 295 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објавува факти на денот:Венко Филипче штанцаше милионски тендери, но не знае да ги заштити граѓаните од Корона вирусот.ЈО молчи и не отвора постапка ...
сите 284 | | | веќе видена

СДСМ ги почитува европските принципи за слобода и демократија и затоа го поддржува развојот на медиумите и слободата на говорот и аргументираната критика. Ја ...
сите 161 | | | веќе видена

Преговорите за евентуалната голема предизборна македонско албанска коалиција се пред самиот финиш и се водат интензивно и со БЕСА но и со останатите коалициски ...
сите 155 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Visa и dm ви подаруваат ваучер во износ од 500 мкд!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: