Известување за промена на работното време на УТМС шалтерот на Капитал Банка


Капитал Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека шалтерот со седиште во УТМС, ќе работи со продолжено работно време во следниов период: – 20-23 мај ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Балканскот тајкун на отпадот Петар Припуз ја „мерка“ депонијата Дрисла, но дали ќе ја земе * Сторијата е поддржана од ЦИН СКУП Македонија во рамките на НЕД ...
| | веќе видена | слични

Штедилница Можности ги известува своите клиенти, дека на ден 10.05.2019 година (петок), експозитурите во Струмица, Кочани, Куманово, Скопје-Аеродром и ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Тамара ја сподели фото-приказната за создавањето на фантастичниот, смарагдно зелен фустан кој го носеше на евровизиската сцена. Дело на Александар Ношпал, за ...
сите 417 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп му се заканил на Иран со уништување ако ги нападне американските интереси. Ако Иран сака да се бори, тоа и официјално ќе ...
сите 186 | | | веќе видена

Сите политички субјекти, и од власта, и од опозицијата, да го насочат своето делување во интерес на остварувањето на стратешките цели на Република Северна ...
сите 246 | | | веќе видена

Нешнл интерест Реализмот значи разбирање за различните интереси и црвени линии на државите. Неможноста ова да се оствари може да доведе до повторување на ...
сите 75 | | | веќе видена

Шокантна изјава на Тамара за 1тв во која таа тврди дека настапот во Израел е многу поважен од набавка на амбулантни возила затоа што без Евровизија никој ...
сите 54 | | | веќе видена

По оваа смена на Кикл , сите министри од коалициската партија си поднесоа оставки. ,,Во договор со претседателот на државата , му предложив на претседателот да ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Известување за промена на работното време на УТМС шалтерот на Капитал Банка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: