Уште едно супер издание на OFFest – еве какви музички дразби ни претстојат

2 копии

Од 25-28 мај во Скопје ќе се одржи 16-то издание на Оффест. Програмата, како и секогаш, вклучува актуелни и квалитетни имиња од музиката на светот. Оваа година ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Не секогаш се потребни зборови за да ги покажете чувствата или ставот за нешто. Ако некој не ви се допаѓа или напротив, ви се допаѓа, ако лажете или пак ви е ...
сите 44 | | | веќе видена

Брана во Порторико може да пукне и да загрози над 70.000 жители во два соседни града. Властите се обидуваат да ги мобилизираат сите ресурси. Ова се случува ...
сите 252 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од министерот за надворешни работи Никола Димитров се сретна со Фам Бин Мин, заменик премиерот на Социјалистичка Република ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уште едно супер издание на OFFest – еве какви музички дразби ни претстојат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: