Македонија – Ерменија за 100 и 150 денари


3 копии
3 копии

Настапи во второто полувреме и својата минутажа веднаш ја искористи на најдобар можен начин за прва радост во ова ново УЕФА натпреварување. „Заедно во победи и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 183 | | | веќе видена

Британската конзервативна партија ќе избира нов лидер меѓу Борис Џонсон и Џереми Хант, кој ќе биде и нов премиер на државата.По серијата гласања, Џонсон и Хант ...
сите 106 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 12 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Македонија – Ерменија за 100 и 150 денари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: