Тачи: На секоја закана од Србија ќе одговориме со војска и полиција

2 копии
5 копии

Останато

Јасно се заложивме за отворање на преговори и со Македонија и со Албанија. Огромен број земји го дели тој став, но за жал поради еден помал број држави не ...
сите 1740 | | | веќе видена

Горан Пандев за италијанските медиуми го пофали Елиф Елмас и вели дека најдоброто од него допрва доаѓа. Италија Елиф Елмас за многу кратко време стана хит во ...
сите 178 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Македонската фудбалска репрезентација е во топ-10 рангирани селекции со најмногу неуспешни квалификациски циклуси без успех, односно пласман на големо ...
сите 276 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тачи: На секоја закана од Србија ќе одговориме со војска и полиција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: