Директорите на Скопски пазар на суд за сомнително купување сопствени акции

2 копии

Основниот суд Скопје 1 денес се одржа подготвително рочиште во врска со обвинителниот акт поднесен против неколкумина членови на раководството на Скопски ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Основниот суд Скопје 1 треба да одлучи дали ќе има обвинение со кое ќе бидат опфатени неколкумина членови на раководството на Скопски пазар, меѓу кои и првиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот весник „То Вима“ информира дека Преспанскиот договор може да биде ратификуван во грчкиот парламент и со помалку од 151 пратеник, кои инаку му се ...
сите 592 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Директорите на Скопски пазар на суд за сомнително купување сопствени акции

Од:
До кого (е-маил):
Порака: