Судот одобри во Берлин и натаму да се изложуваат човечки тела

3 копии

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 87 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 133 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Судот одобри во Берлин и натаму да се изложуваат човечки тела

Од:
До кого (е-маил):
Порака: