Спилберг работи на нова хорор серија - ќе се емитува само на мобилен, исклучиво кога ќе падне мрак

Иако легендарниот режисер Стивен Спилберг досега не беше голем фан на стриминг услугите, тоа не го спречи да режира нова хорор серија што ќе има стриминг само ...
| | веќе видена | слични

Хорор серијата на Стивен Спилеберг „After dark“, ќе се емитува само откако ќе се стемни. Програмерите на новата стриминг-платформа Quibi развиле внатрешен ...
| | веќе видена | слични

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 471 | | | веќе видена

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 523 | | | веќе видена

СДСМ со марш за спас на милионите на Заев, екс премиерот бега од ТВ дуел, се дел од фактите на денот според ВМРО-ДПМНЕ. 1. СДСМ е првата партија која ...
сите 185 | | | веќе видена

Министерката за правда никако не работи според Уставот и законите, таа реши да си ја уништи својата кариера со тоа што кажа да дека биле технички грешки во ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спилберг работи на нова хорор серија - ќе се емитува само на мобилен, исклучиво кога ќе падне мрак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: