Од нашите мајки научивме дека тоа што не нѐ убива, нѐ прави посилни

Нашите мајки се нашите кралици во животот од кои можеме да научиме многу. Научивме како да бидеме независни Не ви е потребен никој друг за да мора да се грижи ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеничката од ВМРО-ДПМНЕ Благица Ласовска, изрази загриженост за безбедноста на поранешниот собраниски претседател, Трајко Вељаноски, за чиј имунитет се ...
сите 433 | | | веќе видена

Семејството Шаулиќ денес, ден по погребот, го посети местото каде почива кралот на народната музика, неговиот гроб во Алејата на заслужни граѓани на Новите ...
сите 278 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од нашите мајки научивме дека тоа што не нѐ убива, нѐ прави посилни

Од:
До кого (е-маил):
Порака: