Црна комедија базирана на вистинската приказна за најпознатиот корпоративен доушник во историјата на Америка . Витакер кој е вработен во една компанија ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 258 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го издаде следното соопштени/изјава, во врска со објавувањето во Службен весник на РМ на Законот за употреба на јазиците, без потпис од ...
сите 265 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Доушник

Од:
До кого (е-маил):
Порака: