Шанел ја пласира првата линија на декоративна козметика за мажи

Заборавете на краткорочните трендови Французинките обожаваат мода, но не ги следат трендовите. Наместо тоа, преферираат безвременски парчиња, добро кроени ...
| | веќе видена | слични

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 133 | | | веќе видена

Демократите од Конгресот во САД ја одбија поканата на претседателот Доналд Трамп да учествуваат на работен ручек во Белата куќа да преговараат за блокадата на ...
сите 118 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Шанел ја пласира првата линија на декоративна козметика за мажи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: