Риболов – рекреација и активен одмор


Останато

Претседателот на Парламентот Никос Вуцис на почетокот на пленарната седница, рече дека расправата ќе заврши најдоцна утре на полноќ со гласање на пратениците. ...
сите 592 | | | веќе видена

Викендов на барање на жителите, хеликоптер на АРМ достави храна и помош од „Црвен крст“, во селата Брест и Малино маало. Армијата е секогаш тука за своите ...
сите 126 | | | веќе видена

Францускиот претседател, Емануел Макрон, испрати писмо до Французите, во кое тој го повикува народот на голема национална дебата и решавање на кризата што ја ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Риболов – рекреација и активен одмор

Од:
До кого (е-маил):
Порака: