Актерката Кејт Мара го очекува своето прво дете (ФОТО)


3 копии

Режисерот Брајан Сингер, кој доби отказ при крајот на снимањето на филмот „Боемска рапсодија“, а сепак според правилата на Холивуд е запишан како режисер на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Познатата музичка класика од Квин ја изведе вчера оркестарот на крталката гарда во кругот на Бакингамската палата во Лондон. Изведбата се одржа на само неколку ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Актерот Рами Малек доби Златен глобус за филмот “Боемска Рапсодија“, а наградата му ја додели актерката Никол Кидман. Меѓутоа, некој успеал да го сними ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Синоќа во Лос Анџелес се одржа 76. доделување на наградата „Златен глобус“. Биографскиот филм за починатиот фронтмен на групата „Квин“ Фреди Меркјури, насловен ...
| | веќе видена | слични

На вчерашното издание на Златен глобус холивудскиот актер Рами Малек кој доби едно од признанијата за филмот „Bohemian Rhapsody“ наградата му ја додели Никол ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Лидерот на „Независни Грци“ Панос Каменос, во интервју за грчата телевизија „Скај“, истакна дека договорот од Преспа е невалиден затоа што на него го нема ...
сите 455 | | | веќе видена

Европските медиуми ја пренесуваат информацијата на “Дејли Телеграф“ утрово дека британската премиерка, Тереза Меј, ја разгледува можноста за измени на ...
сите 401 | | | веќе видена

На одредени патни правци кои поминуваат низ клисури и усеци можна е појава на поситни одрони. ЈП „Македонија пат" апелира на внимателно возење и прилагодување ...
сите 143 | | | веќе видена

Зоран Заев на сметка на уставниот поредок, на сметка на државните и национални интереси се самопромовира во лидер со најголем рејтинг меѓу етничките Албанци, ...
сите 377 | | | веќе видена

Најмалку 40 повредени од кои 25 полицајци, еден фоторепортер и еден снимател, приведени 12, од кои уапсени седум лица, солзавец и сериозни инциденти, учество ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Актерката Кејт Мара го очекува своето прво дете (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: