Бекер со 20 години помлада девојка: Нејзиниот профил на Инстаграм е преполн со разголени фотографии

За нивната врска се "шушка" веќе со месеци, откако во март биле видени во еден лондонски ресторан. Бекер не сакал јавно да зборува за 20 години помладата ...
| | веќе видена | слични

Познатиот поранешен тенисер Борис Бекер (51) се заљуби во Лајла Пауел (31). Кај убавицата, на прв поглед, нема ништо чудно. Но, таа е копија на неговите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Борис Бекер вчера првпат во јавноста ја претстави својата нова избраничка Лајла Павел, а парот беше фотографиран на Вимблдон, четири месеци откако нивните ...
| | веќе видена | слични

Славниот поранешен тенисерски ас, 51-годишниот Борис Бекер, е во нова љубовна врска со 31-годишната Лајла Пауел. Она што е симптоматично и интригантно е дека и ...
| | веќе видена | слични

Популарниот германски тенисер и поранешен тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер, првпат се појави во јавноста со својата нова девојка - манекенката Лајла Павел. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Пратеникот Артан Груби во име на ДУИ побара наследникот на Катица Јанева како шеф на Специјалното јавно обвинителство да биде веднаш одбран од Советот на јавни ...
сите 212 | | | веќе видена

Обвинителката Вилма Русковска не знае каде е специјалната обвинителка Катица Јанева, која минатата недела поднесе неотповиклива оставка, а неколку часа подоцна ...
сите 327 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски денеска изјави дека неговата задача, во рамки на надлежностие што ги има, е да ја намали поларизацијата во општеството. Порача ...
сите 146 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бекер со 20 години помлада девојка: Нејзиниот профил на Инстаграм е преполн со разголени фотографии

Од:
До кого (е-маил):
Порака: