Позитивни работи што може да ги правите секој ден

Погледнете серија од пет прекрасно дизајнирани постери на студентот по дизајн Бади Браво. Со овие постери талентираниот студент ја доби годишната награда на клубот на уметнички директори на Денвер. Освен убаво дизајнирани, постерите се позитивни и инспирирачки. Уживајте.
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Позитивни работи што може да ги правите секој ден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: