ПОНУДА КОЈА ТЕШКО СЕ ОДБИВА: Еве колку му нудат на Жељко Митровиќ да ја продаде `Пинк` групацијата

3 копии

Според српските медиуми, сопственикот на ТВ Пинк, Жељко Митровиќ, добил понуда да ја продаде својата бизнис империја на американска компанија. Американската ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 18 | | | веќе видена

Германскиот фудбалер Емре Џан беше обвинет за сексизам по натпреварот на Јувентус со Валенсија од повеќе феминистички организации. Претставничките на понежниот ...
сите 101 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПОНУДА КОЈА ТЕШКО СЕ ОДБИВА: Еве колку му нудат на Жељко Митровиќ да ја продаде `Пинк` групацијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: