Полицијата уапсила девојче бидејќи ја подпрела својата ногата на седиште! (Видео)

Полицијата го уапси девојчето поради тоа што ја имала подкренато својата нога на седиштето. Правилата не смеат да се прекршуваат и треба да се почитуваат, ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицијата уапсила девојче бидејќи ја подпрела својата ногата на седиште! (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: