Карлеуша во новиот спот како од мајка родена заслепува сечиј поглед

2 копии

Спотот е за нумерата „Со“ е закачен на „ЈуТјуб“ каналот и во него Карлеуша е повеќе соблечена отколку облечена. – Поздрав до сите мои верни фанови, мојата армија и на сите оние на кои им се допаѓа мојата работа! Ве сакам…Вашата ЈК – напишала таа на својот профил на „Фејсбук“.
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша го објави долгоочекуваниот спот за песната “So”. Пејачката овој спот требаше да го објави на својот роденден, но одлучила да сними уште неколку кадри, бидејќи не била задоволна со конечниот исход. Интересното летно видео сега е пред вас! Уживајте…
| | веќе видена | слични

ФОТО: Карлеуша во новиот спот како од мајка родена Спотот е за нумерата „Со“ и е претежно сниман во Црна Гора. Спотот конечно е закачен на „ЈуТјуб“ каналот а во него Карлеуша е повеќе соблечена отколку облечена. Пејачката истотака оставила и порака по повод премиерата за видеото „Со“. -Поздрав до сите мои верни фанови, мојата фанатична армија и на сите оние на кои им се допаѓа мојата работа! Ве сакам...Вашата ЈК, напишала таа на својот профил на „Фејсбук“.
| | веќе видена | слични

Останато

„Во Апелацискиот суд каде што судиите имаат одговорност за тоа во кој правец ќе продолжи да се движи македонското судство: Дали ќе се издигне над состојбите и ...
сите 404 | | | веќе видена

„Неодговорноста на СДСМ дозволува вистинска еколошка катастрофа во Охридското езеро. Десетици тони плашица веќе неколку дена е заробена во каналот Студенчишта, ...
сите 50 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 41 | | | веќе видена

Најостро ги осудуваме пропустите, неажурноста и непочитувањето на одредбите од Законот за извршување на санкции и Правилникот за начинот на вршење на ...
сите 64 | | | веќе видена

Никола Груевски ќе биде вратен во Македонија, истакна премиерот Зоран Зав во интервју за Алсат-М, посочувајќи на примерот со поранешниот хрватски премиер Иво ...
сите 103 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карлеуша во новиот спот како од мајка родена заслепува сечиј поглед

Од:
До кого (е-маил):
Порака: