Погледнете го фудбалското ремек-дело на Азар за кое зборува цел свет


2 копии

Белгија ја декласираа Шкотска во Глазгов со 0-4 со два гола на Батчуаји и по еден на Лукаку и Азар. Ѕвездата на Челси докажа дека е во импресивна форма со една ...
| | веќе видена | слични

Белгија одигра пријателски меч со Шкотска и истиот го доби со убедливи 4:0, но резултатот дефинитивно остана во втор план на она што го направи Еден Азар во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Mинистерот за надворешни работи на Република Македонија, Никола Димитров, денеска оствари средба со министерот за Европа и Америка во британскиот Форин офис, ...
сите 115 | | | веќе видена

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 9 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 19 | | | веќе видена

По коментарите на јавноста за неговиот настап во песната на кампањата „Излези за европска Македонија“, музичарот и новинар Сашо Гигов – Гиш вели дека секој има ...
сите 27 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Погледнете го фудбалското ремек-дело на Азар за кое зборува цел свет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: