Пензионерите на „Школка“ бесплатно ќе можат да се рекреираат со искусни фитнес инструктори

4 копии

Општина Кисела Вода информира дека од 14 мај до 11 јуни, секој вторник со почеток од 11 часот во организација на Агенцијата за млади и спорт во градскиот парк ...
| | веќе видена | слични

Општина Кисела Вода информира дека од 14 мај до 11 јуни, секој вторник со почеток од 11 часот во организација на Агенцијата за млади и спорт во градскиот парк ...
| | веќе видена | слични

Општина Кисела Вода информира дека од 14 мај до 11 јуни, секој вторник со почеток од 11 часот во организација на Агенцијата за млади и спорт во градскиот парк ...
| | веќе видена | слични

Општина Кисела Вода информира дека од 14.05 до 11.06.2019 година, секој вторник со почеток од 11:00 часот во организација на Агенцијата за млади и спорт во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Времето денеска ќе биде променливо облачно, попладне на повеќе места ќе биде нестабилно со пороен дожд, грмежи и засилен ветер, особено во источните делови, ...
сите 237 | | | веќе видена

Членките на Советот за соработка во Персискиот Залив (ГЦЦ), што го сочинуваат арапските монархии од регионот, започнаа со зајакнати безбедносни патроли во ...
сите 72 | | | веќе видена

Слушајќи го претседателот на САД, Доналд Трамп, тој практично звучи како отпадник во сопствената администрација: осамен службеник подготвен да прифати дека ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пензионерите на „Школка“ бесплатно ќе можат да се рекреираат со искусни фитнес инструктори

Од:
До кого (е-маил):
Порака: