Со пеглата во рака, Ѓоко Таневски се спрема за свирка (фото)

3 копии
2 копии

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со пеглата во рака, Ѓоко Таневски се спрема за свирка (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: