Необично запросување: Ја побарал раката на девојката со натпис на нејзината омилена крава

Кога станува збор за запросувања, оригиналните идеи секогаш се предизвик. Меѓутоа, еден шкотски земјоделец се сетил на нешто навистина поинакво. Кристофер ...
| | веќе видена | слични

Останато

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 237 | | | веќе видена

Во рамки на ИФФК „Браќа Манаки“, Кинотека на Македонија, вечер во битолскиот културен центар „Магаза“ ќе приреди изложба и филмски проекции со кои се ...
сите 113 | | | веќе видена

Претседателството на најголемата косовска опозициска партија, Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК), на вчерашната седница донесе одлуки за преземање активности ...
сите 184 | | | веќе видена

Тренерот на Јувентус, тренерот Масимилијано Алгери дефинитивно го има еден од најдобрите стартови со тимот на Јувентус во неговата кариера. Ова се должи на тоа ...
сите 193 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Необично запросување: Ја побарал раката на девојката со натпис на нејзината омилена крава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: