Деко обелодени што Барселона мора да промени за да повторно ја освои ЛШ

Барселона во јануари договори трансфер на младиот дефанзивец Жан-Клаер Тодибо. Кааталонците со Тулуз исто така договорија 19-годишниот Тодибо да остане во овој ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антоан Гризман во саботата објави дека веќе знае каде ќе игра следната сезона и по се изгледа ќе остане во Шпанија. Шпанија Францускиот играч минатиот месец ...
| | веќе видена | слични

Барселона во следната сезона би можела да има ново застрашувачко трио во форот, Мундо Депортиво пишува за намерата на „каталонците“ да ги спојат Лео Меси, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Францускиот интернационалец Антоан Гризман е на прагот да се врати во татковината и да го облече дресот на Пари Сен Жермен. Раководството на „светците“ сака да ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Времето утре пртепладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи, локално во форма на невреме со појава на град, ...
сите 249 | | | веќе видена

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 196 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Деко обелодени што Барселона мора да промени за да повторно ја освои ЛШ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: