Натсавник удрил ученик, детето завршило со скршен преден заб

5 копии
4 копии
4 копии
7 копии
2 копии
повеќе

Останато

Опозицијата жестоко реагираше на законските измени на Владата која овој чекор го образложи со неопходност од деблокирање на процесот. За утре е закажана ...
сите 160 | | | веќе видена

Разрешувањето на Боро Стојчев е димна завеса за вистинсксите криминали и нивните извршители кои се наоѓаат во врвот на власта. СДСМ е партија, водена од Зоран ...
сите 104 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Натсавник удрил ученик, детето завршило со скршен преден заб

Од:
До кого (е-маил):
Порака: