Васко Ковачевски со свои средства ќе ја реконструира хирургија во Клиничката болница во Битола

Воден од мотото „Биди хуман“, Васко Ковачевски, актуелен директор на РЕК „Битола“, денеска ја почна кампањата за реконструкција на хируршкото одделение на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во јавноста актуелен е случајот за РЕК Битола каде Владата кога беше во опозиција наголемо ја критикуваше тогашната владејачка партија за корупција при ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Регистарот на тендери на Бирото за јавни набавки на 4 јули исфрли два договори со вкупна вредност е 1,56 милиони евра со ДДВ. Договорен орган е АД ЕСМ, ...
| | веќе видена | слични

Останато

На 15 јули одлучуваме дали ќе одиме напред или ќе се враќаме назад! Одлучуваме дали ќе продолжат да растат платите или ќе се полнат џебовите на луѓето на ...
сите 324 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

На јутјуб каналот „Обнова на режимот“, денеска се објавени четири нови аудио снимки на кои се слуша гласот на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, кој, ...
сите 84 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Васко Ковачевски со свои средства ќе ја реконструира хирургија во Клиничката болница во Битола

Од:
До кого (е-маил):
Порака: