Катарина Ивановска во бикини за H&M (фото)

2 копии

Откако минатиот месец позираше во бикини за Pain de Sucre, нашата манекенка Катарина Ивановска сними уште еден секси едиторијал - овојпат за популарниот бренд H&M. Катарина изгледа прекрасно во новите модели на H&M од колекцијата пролет/лето. Tags: катарина ивановска Можеби ве интересира? Катарина Ивановска во бикини за H&M (фото) - Вторник, 17 Јули 2012 Катарина Ивановска во секси долна облека за Nordstrom (фото) - Среда, 09 Мај 2012 Официјален трејлер за филмот Трето полувреме! - Петок, 10 Февруари 2012 Катарина Ивановска во новата кампања на H&M! - Четврток, 26 Јануари 2012 Првиот трејлер за Македонскиот филм "Трето Полувреме" - Среда, 18 Јануари 2012 Постари: Почина најстариот син на Силвестер Сталоне! - Сабота, 14 Јули 2012 Запознајте го братот на Бред Пит (видео) - Вторник, 03 Јули 2012 Том Круз и Кејти Холмс се разведуваат! - Сабота, 30 Јуни 2012 Адел е бремена! - Сабота, 30 Јуни 2012 Алесандра Амброзио го покажа синчето Ноа (фото) - Среда, 27 Јуни 2012
| | веќе видена | слични

Нашата најпозната убавица, манекенката Катарина Ивановска, уште еднаш покажа дека е манекенка од светска класа, позирајќи за популарниот бренд H&M. Катарина Ивановска , која освен манекенската од неодамна започна и филмска кариера со улогата во најновиот македонски филм ’Трето полувреме’, совршено ја истакна убавината на новите модели на H&M од колекцијата пролет/лето. Погледнете:
| | веќе видена | слични

Останато

Со состојбата во Република Македонија е загрижувачка. Имаме политичко уназадување, правен хаос, девастирана и упропастена економија, здравствен систем кој не ...
сите 153 | | | веќе видена

Екс министерот за транспорт и врски, Миле Јанакиески и екс секретарот на Владата, Кирил Божиновски денеска во раните утрински часови се најдоа зад решетки. ...
сите 148 | | | веќе видена

„Зоран Заев и Оливер Спасовски знаеја дека Никола Груевски не е во партискиот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, но одлучија да претресуваат и заплашуваат партиски членови и ...
сите 160 | | | веќе видена

Кривичниот совет на Основен суд Скопје 1 на денешната јавна седница ги одби жалбите на одбраната и ги потврди решенијата на судијата на претходна постапка за ...
сите 301 | | | веќе видена

Сопругата на Претседателот на Република Македонија, г-ѓа Маја Иванова присуствуваше на приемот што во Париз го приреди првата дама на Франција, г-ѓа Брижит ...
сите 175 | | | веќе видена

Кризниот штаб против промена на Уставот, распуштање на Собранието и распишување избори „Македонија-блокира“ и Координативното тело на дијаспората во Европа ...
сите 91 | | | веќе видена

Министерството за правда ја почна постапката за екстрадиција на бегалецот Никола Груевски од Унгарија во Македонија. Премиерот Зоран Заев изрази уверување дека ...
сите 112 | | | веќе видена

Веднаш штом Судот го донесе решението за меѓународна потерница, МВР ја распиша и го извести Интерпол, соопшти министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ...
сите 29 | | | веќе видена

Пратениците од Беса на Билал Касами бараат одговорност од надлежните институции за бегството на поранешниот премиер Никола Груевски во Унгарија, како и одговор ...
сите 313 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Катарина Ивановска во бикини за H&M (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: