Апел за помош на фамилијата Атанасови, трагедијата која се случи ги остави без кров над главата


3 копии

Апел за помош на фамилијата Атанасови, трагедијата која се случи ги остави без кров над главата.Да бидеме хумани да донираме на овие луѓе им е потребно малце ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Павле Богоевски, претседателот на собраниската Комисија за мандатно-имунитетни прашања, ќе ја води расправата за одземање на пратеничкиот мандат на поранешниот ...
сите 319 | | | веќе видена

Македонската евровизиска претставничка Тамара Тодевска изјави дека би било погрешно доколку наместо Евровизија, оваа година парите биле потрошени на амбулантни ...
сите 219 | | | веќе видена

Претседателот на САД, Доналд Трамп, го спречи поранешниот советник на Белата куќа Дон Мекган да сведочи пред Конгресот во врска со извештајот на специјалниот ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Апел за помош на фамилијата Атанасови, трагедијата која се случи ги остави без кров над главата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: