Моќна втора сезона на повидок – PUNISHER сезона 2


Џејк Џиленхол повторно се обедини со режисерот Ден Гилрој, со кого соработуваше на хитот „Nightcrawler“ и овојпат се појавува во улогата на уметнички критичар ...
| | веќе видена | слични

Останато

Охрид, 12. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено облачно со сончеви периоди. Во утринските и претпладневните часови по котлините со појава на ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Моќна втора сезона на повидок – PUNISHER сезона 2

Од:
До кого (е-маил):
Порака: