Му го пресекла пенисот на сопругот затоа што не сакал да има секс со неа


Жена од Уганда му го пресекла пенисот на својот сопруг, откако тој одбил да има секс со неа. Мажот сакал да ја казни својата сопруга, затоа што непрекинато ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Работата на премиерот не е да биде на власт, туку да ѝ служи на јавноста, изјави британската премиерка, Тереза Меј во интервју за „Дејли мејл“.„Постои голема ...
| | веќе видена | слични

Две кралски змии направиле вистинско шоу во сообраќајот откако решиле да се парат среде автопат во Калифорнија. Змиите очигледно не ни биле вознемирени од ...
| | веќе видена | слични

Ванеса Џорџ (49) од Плимонт, која медиумите ја квалификуваа како „најлош женски педофил“ во Британија, ќе биде пуштена од затвор откако го убедила одборот за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Многу од жените му се јавувале тврдејќи дека се во врска со него, а една од нив била уверена дека ќе се венчаат затоа што “биле заедно“ една година, па била ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ нема граници. Срамно е ВМРО-ДПМНЕ да зборува за Охрид и Охридскиот регион откако 11 години на мал милион начини го злоупотребуваа ...
сите 93 | | | веќе видена

И покрај невремето што минатата недела ја зафати Грција, туристите сепак не се исплашија. Наш читател ни испрати фотографии од колоните на македонско-грчката ...
сите 142 | | | веќе видена

Оперските пејачи Благој Нацоски, Весна Ѓиноска-Илкова, Ирена Кафкалевска и Наде Талевска-Спасовска синоќа на концертот на Охридско лето во црквата „Св. Софија“ ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Му го пресекла пенисот на сопругот затоа што не сакал да има секс со неа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: