Лицемерието на Манчевски- во негово време никој не сакал во администрација, а тој цел живот е под државна капа дури и како студент (ВИДЕО)


Потпретседателот на СДСМ Дамјан Манчевски во емисијата на 24 Телевиизија јавно повикува да не се вработуваат младите во јавната администрација, а лично тој ...
| | веќе видена | слични

-Јас кога бев во средно во мојот клас, ретко некој имаше амбиција да работи во администрација. Имаше луѓе што се занесуваа дека ќе станат космонаути, дека ...
| | веќе видена | слични
2 копии
8 копии

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на Фејсбук пишува дека уште не е формирана Владата, а СДСМ според него без образ ги најавува манипулативните ...
| | веќе видена | слични

Останато

Доколку Северна Кореја изврши тестирање на хидрогенска бомба во Тихиот Океан, тоа ќе биде „промена на играта“ и САД ќе го третираат сериозно, но не веруваат ...
сите 293 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ОН, Антинио Гутереш денеска на средба со македонскиот премиер Зоран Заев изрази поддшка за спроведувањето на реформите во Македонија и ...
сите 228 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лицемерието на Манчевски- во негово време никој не сакал во администрација, а тој цел живот е под државна капа дури и како студент (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: