Lamborghini подморница во Сан Диего


Актуелно Интересно е во каква ли не ситуација може да видите сопственик на супер спортски автомобил, каде што на дело може да се види нивната непрактичност. Тоа е јасно, но е чудно што нивните сопствениците се изгледа со таков коефициент на интелигенција за да не можат да проценат дали е денот за супер спортски автомобил или не. Сигурно тоа не им е единствениот автомобил па морале да се најдат во ваква ситуација. Наместо супер автомобилот, на ден кога има поплави во градот, можеле да се движат барем со нормален автомобил. Еден од тие сопственици е снимен како се движи по навистина висок водостој на поплавена улица и ги тестира можностите на сопственото Lamborghini како подморница. Сепак автомобилот го помина тестот и по излегување од водата продолжи кон саканата дестинација.
| | веќе видена | слични

Останато

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 140 | | | веќе видена

Во 23 часот и 6 минути заврши рочиштето во Кривичниот суд за „крвавиот четврток". Во судскиот процес кој траеше 13 часа последен сведочеше актуелниот директор ...
сите 198 | | | веќе видена

Доколку пратениците од опозицијата одбијат да гласаат за уставни измени во согласност со Преспанскиот договор, во случај на референдумот да има цензус и ...
сите 92 | | | веќе видена

Соопштение од Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Владо Мисајлоски денеска ...
сите 216 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот ѝ е подготвуван од соседите. Гласачите мора да ги знаат вистинските факти за да донесат правилна лична одлука на 30-ти ...
сите 124 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 45 | | | веќе видена

Успех за Овен, Бик се додворува на Близнаци, Ракот ужива со Скорпија, добри аспекти за Лав, Девица победува Риба, Терезија во љубов со Јарец, на Стрелецот ...
сите 65 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Lamborghini подморница во Сан Диего

Од:
До кого (е-маил):
Порака: