Уништена ординацијата на стоматолози од Македонија во Бугарија

2 копии

Полноќна експлозија пред два дена опустоши забна ординација на семејство од Македонија, сместена до амбулантата и седиштето на кметот на селото Ново Делчево ...
| | веќе видена | слични

Сопружници стоматолози од Пробиштип кои заминале на печалба во Бугарија останале без ординацијата која им изгорела во подметнат пожар, вчера во санданското ...
| | веќе видена | слични

Сопруг и сопруга од Пробиштип кои работат како стоматолози, заминале во Бугарија со своите деца, за таму да работат, но им се случил хорор. Тие како што пишува ...
| | веќе видена | слични

Сопруг и сопруга од Пробиштип заминале во Бугарија со своите деца да работат како заболекари во Ново Делчево крај Сандански, но ординацијата им е запалена во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вклучувањето на опозицијата во евроинтегративните просеци, пред сè во реформската агенда, може да биде првиот чекор во помирувањето. Новиот претседател Стево ...
сите 445 | | | веќе видена

аферата со пратеникот Павле Богоевски и неговиот разговор во кој нарачува „пола за 2.500 денари“ не стивнува. Од првиот ден од појавувањето на видеото во кое ...
сите 211 | | | веќе видена

По одличниот настап на полуфиналната вечер на Тамара на годинешниот „Евросонг“, поддршка за неа пристига од целиот балкан.Нејзините колеги од Македонија на ...
сите 182 | | | веќе видена

Миле Бошњаковски официјално ги потврди информациите дека портпаролската позиција во владата ја менува со првата функција во тимот на новиот претседател – шеф ...
сите 97 | | | веќе видена

Според документот се дозна каде се родило кралското бебе. Арчи харисон Маунтбатен Виндзор е роден во приватната болница Портланд во Вестминстер. За потребите ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уништена ординацијата на стоматолози од Македонија во Бугарија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: