Не само конзервација, туку и реставрација, оспособете ја МРТВ!

Пролет не се враќа, надеж е бабјото лето… Македонската радио телевизија, таа некогаш многу разгалена институција со набилдана моќ, подолг период е на крстопат, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не само конзервација, туку и реставрација, оспособете ја МРТВ!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: