Кинески филм ги руши сите рекорди на гледаност


Твитер профилот на директорот на Пинк Жељко МИтровиќ руши рекорди на оваа социјална мрежа. За само неколку дена кои Митровиќ ги поставил стигнале до половина ...
| | веќе видена | слични

Останато

Европскиот совет без договор за датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија. Првите луѓе на Советот и Комисијата во Брисел со разочарување ...
сите 1462 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 107 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кинески филм ги руши сите рекорди на гледаност

Од:
До кого (е-маил):
Порака: