(ВИДЕО) СМЕА ДО СОЛЗИ: Погледнете што прават луѓето на трамболина


2 копии

Зад камерите на серијата која е хит на Сител, Наташа Дениз. За разлика од трагичната приказна, зад камерите смеа, урнебес и вистински пријателства. ...
| | веќе видена | слични

Видео од Виетнам покажува како еден крадец кој сакаше да ограби куќа заврши повреден. Кога се обиде да ја подигне железната капија, таа му падна на нога и му ...
| | веќе видена | слични

Останато

Наглата промена на времето, односно брзиот продор на многу студената воздушна маса која се спушта од Русија од утрешната ноќ како и во сабота ќе услови ...
сите 207 | | | веќе видена

“Кога ги започнавме преговорите со ДУИ за нова влада, на првиот состанок Али Ахмети ми кажа дека има две опции : Или да направи коалиција со ВМРО-ДПМНЕ, или ...
сите 153 | | | веќе видена

Две недели по распишувањето на претседателските избори, а во исчекување на кандидатот со кој ќе влезе во изборна трка владејачкото мнозинство, „Макфакс“ ...
сите 140 | | | веќе видена

Дали сте подготвени да платите повеќе за одмор без пластика? Заслужено да уживате, а притоа да придонесувате против загадувањето на животната средина. Тоа е ...
сите 91 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 104 | | | веќе видена

Сите одговорни за несреќата кај Ласкарци треба да излезат пред судот на правдата, порачаа денеска од Алијанса за Албанците. Пратеникот на оваа партија Сурија ...
сите 167 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) СМЕА ДО СОЛЗИ: Погледнете што прават луѓето на трамболина

Од:
До кого (е-маил):
Порака: