Јака им душа на Кинезите со толку многу комшии (ГАЛЕРИЈА)


Останато

Зоран Заев е главата на криминалниот октопод кој пустоши низ Македонија. Институциите се целосно притиснати и ставени во служба на криминалот на Заев и ...
сите 387 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јака им душа на Кинезите со толку многу комшии (ГАЛЕРИЈА)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: