Следниот брз полнач на Huawei значително го намалува времето на полнење

Многу е важно да се зголеми капацитетот на батериите воопшто, исто како што треба и да се забрза времето на полнење на батериите. Huawei ќе лансира сопствен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На синоќешното гласање доверба во грчкиот Парламент, Алексис Ципрас со 151 гласа „за“, доби поддршка за неговата влада. Од пратениците, 148 гласаа „против“, а ...
сите 724 | | | веќе видена

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 106 | | | веќе видена

Министерот за здравство, Венко Филипче вчера соопшти на граѓаните дека заврши увидот на инспекторите од Агенцијата за лекови, во сите места каде биле ...
сите 202 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Следниот брз полнач на Huawei значително го намалува времето на полнење

Од:
До кого (е-маил):
Порака: