Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“

Пензионерот Талат кој стана хит за неполни 15 секунди со неговата хит изјава со недели е топ тема во целиот регион. Во едно од многуте гостувања тој раскажа ...
| | веќе видена | слични

Таљат Тони Селмани, пензионерот кој ги критикуваше своите врсници дека многу се жалат на болки и сликовито им препорача да вежбаат, за краток период стана хит ...
| | веќе видена | слични

Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хрватскиот пензионер кој стана хит ја покажа сопругата: „Кога ќе не видат, мислат дека таа ми е ќерка“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: