Марјановиќ само со еден потег изнуди насмевка на лицето на Дејвис


2 копии

Бобан Марјановиќ, еден од највисоките кошаркари во редовите на НБА лигата, конечно почна да добива минутажа во дресот на ЛА Клиперс. Тимот е веќе надвор од ...
| | веќе видена | слични

На НБА паркетите често знаат да се слушнат непознати и необични композиции за американската публика, но кога ќе се слушнат песни кои доаѓаат од балканското ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 238 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 208 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Марјановиќ само со еден потег изнуди насмевка на лицето на Дејвис

Од:
До кого (е-маил):
Порака: