Елена Велевска не можеше да молчи по шпекулациите за новото момче од Америка – еве ја реакцијата


Откако естрадниот ТВ магазин „Ексклузив“ на 1ТВ го објави прилогот според кој фолк-пејачката Елена Велевска наводно има ново момче - богаташ од Америка кој има ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Фолкерката Елена Велевска откако се појави во јавноста постојано ја следат скандали! Така е затоа што важи за јавна личност која нема проблем кога се пишува за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Елена Велевска има новo момче и тоа богат македонец кој што живее во Америка, а го запознала зимава додека беше на турнеја таму, тврди естрадниот магазин ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фолк пејачката Елена Велевска периодов не може да „крене глава“ од актуелноста во домашните медиуми. Секако, сигурно и годи кога е застапена во врска со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елена Велевска не можеше да молчи по шпекулациите за новото момче од Америка – еве ја реакцијата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: