(Галерија) Се омажи сестрата на Андријана Јаневска, раскошна свадба на езерото Комо

Поп-пејачката Андријана Јаневска, се пофали дека се омажила нејизната сестра, мецосопранот Николина која викендов правеше свадба во Италија, на езерото Комо. ...
| | веќе видена | слични

Барак Обама и Џорџ Клуни се добри пријатели, па не е ни чудно што често ги гледаме заедно во јавноста. Изминатиот викенд семејството Обама помина неколку дена ...
| | веќе видена | слични

Сестрата на Андрија Јаневска, мецосопранот Николина викендов правеше свадба во Италија, на езерото Комо. Андријана објави серија од фотографии на социјалните ...
| | веќе видена | слични

Мецосопранот Николина Јаневска и помала сестра на пејачката Андријана Јаневска, изминатиот викенд се венчаше во Италија. Фотографиите од големиот ден ги објави ...
| | веќе видена | слични

 Жените лежерни, а мажите облечени во одела без кравата – семејствата Обама и Клуни уживаа во тура на брод низ Комо пред гламурозната вечера. По семејниот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претставничкиот дом на САД денеска гласаше со цел да го спречи претседателот Доналд Трамп да почне војна со Иран, освен во случај на самоодбрана. Според ...
сите 213 | | | веќе видена

Сметавме дека е важна политичка порака УНЕСКО да не го стави Охридскиот регион на листата на светско културно наследство во опасност, но и ветер во грб за ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Галерија) Се омажи сестрата на Андријана Јаневска, раскошна свадба на езерото Комо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: