ЕВЕ ШТО НАЈЧЕСТО СЕ ШВЕРЦУВА ВО МАКЕДОНИЈА - Царина објави листа

10 копии

Ако сакате да го снема лошиот мирис од цигари од домот и облеката, има лесен трик. Земете памукче и натопете го во масло, па ставете го во просторијата во која ...
| | веќе видена | слични
14 копии

Ако сакате да се ослободите од мирисот на цигари дома има лесен трик. Земете сад и ставете кесе ванила. Ќе го впие мирисот во просторијата во која седите. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Еквадорски судија наложи поранешниот министер за надворешни работи, Рикардо Патино, познат поддржувач на основачот на „Викиликс“, Џулијан Асанж, да биде уапсен ...
сите 128 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 325 | | | веќе видена

Откако за само два дена беа собрани над милијарда долари за реставрација на катедралата Нотр Дам во социјалните мрежи се појавија и првите критики. „Коe ...
сите 116 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 131 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕВЕ ШТО НАЈЧЕСТО СЕ ШВЕРЦУВА ВО МАКЕДОНИЈА - Царина објави листа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: