ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади

4 копии
2 копии

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

ЕУ ќе воведе санкции за 16 Сиријци поради хемиските напади

Од:
До кого (е-маил):
Порака: